2014:

"Aktywni 50+" (Maniowy, gm. Czorsztyn) - cykl bezpłatnych treningów nordic walking (zajęcia praktyczne) z zakresu prawidłowej techniki nordic walking w małych i średnich miastach w Polsce (lub w dzielnicach dużych miast), konferencji informacyjnych w tych miastach (zajęcia teoretyczne) z zakresu zdrowego odżywiania (dietetyki) oraz aspektów zdrowotnych płynących z aktywności fizycznej i prowadzenia odpowiednich programów treningowych. Projekt AKTYWNI 50+, obejmujący zasięgiem szczególnie małe miasta, gdzie mieszkańcy nie mają możliwości uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach nordic walking z instruktorami, jest bardzo potrzebnym rozszerzeniem i dopełnieniem działającego już projektu pn. Idę po zdrowie! prowadzonego głównie w największych miastach w poszczególnych województwach Polski przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

Strona projektu: http://aktywni50plus.com.pl

 


 

"Idę po zdrowie!" (Nowy Targ) - ogólnopolski projekt, którego uczestnikami mogą zostać wszyscy chętni z miast, które wyrażą chęć uczestnictwa w w/w programie. Projekt, który ma się przyczynić do zwiększenia zainteresowania ogólnodostępną aktywnością fizyczną (szczególnie prawidłową techniką nordic walking), otrzymał niezbędne wsparcie merytoryczne i finansowe ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Strona projektu: http://idepozdrowie.pl

 


 

"Powitanie Lata z Nordic Walking w Nowym Targu" to pierwsze jednodniowe zawody z kijkami Nordic Walking w Stolicy Podhala. Uczestnicy pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking (oraz oczywiście gospodarza imprezy - czyli szanownego lata) przeszli rozgrzewkę i krótki instruktaż prawidłowego poruszania się techniką Nordic Walking. A następnie rywalizowali na 5 km trasie prowadzącej przez Rezerwat Bór na Czerwonem w Nowym Targu

Strona projektu: http://powitanielata2.pl

 

 

 

 

 

2013: